Teams by Division

TeamNationals
BA CLT 2012 Boys Blue Selection 
BA CLT Crown 2012 Boys Baxter 
BA CLT Crown 2012 Boys Deaton 
Charlotte Metro FC Academy Yellow 
Charlotte Metro FC Boys Academy Green 
Clover Elite 12 Boys 
FCC11Gray 
TeamNationals
BA CLT 2011 Girls Blue 
BA CLT Crown 2011-12 Girls Steele 
FCC 2011/12G Red 
FMU 2011 Academy Courage 
FMU 2011 Girls Academy Spirit 
LASA United Hotshots 2011 
Mavericks 2011 Girls 
TeamNationals
2011 ASA 
BA CLT 2011 Boys Garnet 
Charlotte Metro FC Academy Black 
ERFC 2011 Boys 
FCC 11 Red 
FMU 2011 Boys Academy 
Queen City Mutiny 2011/12 
Vallense White Devel 
TeamNationals
BA CLT Crown 2010-11 Girls Meglii 
FMU 2010 Select Girls 
Mavericks 2010 Girls 
TeamNationals
BA CLT 2011 Boys Blue Selection 
BA CLT South 11 Boys 
Carolina Velocity Red 
Charlotte Metro FC 2010 Boys Black 
Clover Elite 2010 Navy 
FCC 10 Red 
TeamNationals
BA CLT 09 Boys Red 
BA CLT Crown 2010 Boys Kings Mountain 
BA CLT Crown 2010 Boys Rueda 
Clover Elite 10B White 
FMU 2010 Boys 
LPSC 09 Dynamo 
TeamNationals
BA CLT 09 Girls Blue 
BA CLT Crown 2009 Girls Lewandowski 
BA CLT South 09/10 Girls 
Carolina Velocity 09 Girls 
CDA 09 Girls (Hylton) 
CDA 09 Girls (Poole) 
Charlotte Metro FC 2009 Girls Black 
Charlotte Metro FC 2009 Girls Yello 
Clover Elite 09 Girls 
ERFC 2009 Girls 
FCC 09G Red 
FMU 2009 Select 
FMU 2009 Select II 
LASA United Ladycats 2009 
TeamNationals
2009 ASA Stingers Black 
BA CLT 09 Boys Blue 
BA CLT 09 Boys Garnet 
BA CLT 2010 Boys Blue 
BA CLT South 09 Boys 
Carolina Velocity 09 Red 
Carolina Velocity U12 White 
Charlotte Metro FC 2009 Boys Black 
FCC 09 Red 
Mavericks 2010 Boys 
TeamNationals
2009 ASA Stingers Red 
BA CLT 09 Boys Yellow 
BA CLT Crown 2009 Boys Karr 
CESC 09 Boys Blue 
FMU 2009 Select 
Inter Development Futbol 09 
TeamNationals
BA CLT 08 Girls Blue 
BA CLT Crown 2008 Girls Hauck 
Carolina Velocity 08 Girls 
CDA 08 Girls 
Charlotte Metro FC 2008 Girls Black 
LPSC 07/08 Spirit 
TeamNationals
BA CLT 08 Boys Blue 
CESC 08 Boys Orange 
Charlotte Metro FC 2008 Boys Black 
FCC 08 Red 
FMU 2008 Select I 
Queen City Mutiny 08-09 
TeamNationals
BA CLT 08 Boys Garnet 
CESC 08 Boys Blue 
Eagles RFC 2008 Boys 
FMU 2008 Select II 
LPSC 08 Timbers 
TeamNationals
Carolina Velocity 07 Red 
CDA 07 Girls 
TeamNationals
BA CLT 07 Boys Blue 
BA CLT South 07/08 Boys Yellow 
Carolina Velocity 07 Elite 
Carolina Velocity U14 Elite 
CESC 07 Boys Orange 
CESC 07 Boys Silver 
Charlotte Metro FC 2007 Boys Black 
One7 Academy 
Queen City Mutiny 07-08 
TeamNationals
2007 ASA Stingers 
BA CLT 07 Boys Garnet 
BA CLT South 07/08 Boys Red 
Carolina Velocity Red 
Charlotte Metro FC 2007 Boys Yellow 
Eagles RFC 07 Boys 
Elite YSC Chasers 
FMU 2007 Select 
Inter Development Futbol 07 
TeamNationals
BA CLT 06 Girls Blue 
BA CLT South 08 Girls 
BL CLT Crown 2006-07 Girls Hoover 
CDA 06 Girls 
Elite YSC Swarm 
EliteYSC 06-Sting 
LASA United Hornets 2005 
Mill Tega United 06 Girls 
TeamNationals
06 Elite Chaos 
BA CLT 06 Boys Blue 
Carolina Velocity 05 White 
CESC 06 Boys Blue 
CESC 06 Boys Orange 
Charlotte Metro FC 2006 Boys Black 
Charlotte Metro FC 2006 Boys Yellow 
ERFC 2006 Boys 
Queen City Mutiny 06-07 
Vallense 07 White 
TeamNationals
2005 ASA 
BA CLT 05 Boys Blue 
BA CLT 05 Boys Garnet 
BA CLT South 05 Boys 
Carolina Velocity 05 Elite 
Carolina Velocity 05 Red 
CESC 05 Boys Orange 
Charlotte Metro FC 2005 Boys Black 
Elite YSC '05 
FC Athletico 05 Porto 
FC Athletico Madrid 
FCC 05 Red 
One7 Academy 05A 
One7 Academy 05B 
Vallense 05 Navy 
TeamNationals
BA CLT 03 Boys Blue 
BA CLT 04 Boys Blue 
CESC 04 Boys Blue 
CESC 04 Boys Orange 
Charlotte Metro FC 2004 Boys Black 
FC Athletico 04 Sevilla 
Inter Development Futbol 04 
Queen City Mutiny 04-05 
TeamNationals
BA CLT 04 Girls Blue 
BA CLT Crown 2003-04 Girls Hoover 
CDA 05 Girls 
Elite YSC Crew 
LPSC 03 Girls- Thorns 
TeamNationals
Carolina Velocity 03 Red 
CESC 02 Boys Blue 
CESC 02 Boys Orange 
Eagles Royal Football Eagles Rfc 
IDF 2002 
One7 Academy 02A 
One7 Academy 02B 
Vallense 02 Navy 
Need 1 team(s)
© 2021 SincSports   |   Privacy Policy