Teams by Division

Under U9-10 Boys

TeamClub
2011 RadfcReal Athletic Development FC
Florida Elite Tallahassee 12B EliteTTHFC - Florida Elite Tallahassee
OUSA 12/13Okaloosa United Soccer Academy
Real Athletic Development FC 2012 BoysReal Athletic Development FC
WFSC 2011 ArgosWest Florida Soccer Club

Under 11 Girls

TeamClub
2010 Lakers Elite Blue GirlsMandeville Soccer Club
Bay United 2010G SharksBay United Soccer Club
Bayside Dynamo 2010 GirlsBayside Dynamo FC
Georgia Storm SA 10G GoldGeorgia Storm SA
GULFSOUTH SC 10 Girls BlueGulfSouth Soccer Club

Under 11 Boys First Division

TeamClub
Bayside Dynamo 2010 BoysBayside Dynamo FC
BUSA 10 GreyBirmingham United SA (BUSA)
Dothan Shockers FC 10/11BDothan Shockers FC
Florida Elite Tallahassee 10B EliteTTHFC - Florida Elite Tallahassee
MSC Lakers 2010 Boys Elite BlueMandeville Soccer Club
Stingers 2010 boysColumbia Youth Soccer Assn (CYSA)

Under 11 Boys Second Division

TeamClub
11U Boys PremierMandeville Soccer Club
2010 Elite GreyMandeville Soccer Club
Florida Elite Tallahassee 11B EliteTTHFC - Florida Elite Tallahassee
GULFSOUTH SC 11 Boys BlueGulfSouth Soccer Club
OUSA 10/11Okaloosa United Soccer Academy
Radfc 2010Real Athletic Development FC

Under 12 Girls First Division

TeamClub
CFC Red Star 09 REDCFC Red Star
Florida Elite Tallahassee 09G EliteTTHFC - Florida Elite Tallahassee
GCT 09/10 girlsGulf Coast Texans
MSC Lakers Elite 09G - BlueMandeville Soccer Club

Under 12 Girls Second Division

TeamClub
GBFA BREAKERS '09/'10 Girls PColaGulf Breeze Futbol Academy
Georgia Storm 2009G GoldGeorgia Storm SA
MSC 09G Lakers Elite GrayMandeville Soccer Club
WFSC 2009 GirlsWest Florida Soccer Club

Under 12 Boys

TeamClub
Ascension Flight 09B BlueAscension Flight Soccer Club
BaysideDynamo 2009 Boys CompetitiveBayside Dynamo FC
ESS 09Enterprise Select SC (ESSC)
Florida Elite Tallahassee 09B EliteTTHFC - Florida Elite Tallahassee
GBFA BREAKERS '09/'10 BoysGulf Breeze Futbol Academy
WFSC 2009-2010 BoysWest Florida Soccer Club

Under 13 Girls First Division

TeamClub
CCS 08G BlueCapital City Streaks (CCS)
GBFA BREAKERS '08 Girls PColaGulf Breeze Futbol Academy
RADFC 08 GirlsReal Athletic Development FC
Roswell Santos G08 RedRoswell SC Santos
SMSC Elite 08 Girls BlueSouth Mississippi Soccer Club
West Florida Soccer Club 08 GirlsWest Florida Soccer Club

Under 13 Boys First Division

TeamClub
2009 RadFCReal Athletic Development FC
Bayside Dynamo 2008BBayside Dynamo FC
MSC Lakers 08B PremierMandeville Soccer Club
RAD 2008 BoysReal Athletic Development FC

Under 14 Girls First Division

TeamClub
GBFA BREAKERS '07/'08 GirlsGulf Breeze Futbol Academy
Moba 07GMOBA Soccer Academy
NTH-Tophat 07 SCCL III Blue MiltonNASA Tophat (NTH)
WFSC 06-07 GirlsWest Florida Soccer Club

Under 14 Boys First Division

TeamClub
Florida Elite Tallahassee 07B EliteTTHFC - Florida Elite Tallahassee
GBFA BREAKERS '07/'08 BoysGulf Breeze Futbol Academy
MOBA 07 BoysMOBA Soccer Academy
RADFC 07Real Athletic Development FC
RADFC 07B SELECT IIReal Athletic Development FC
SMSC elite boys 07 DatsisSouth Mississippi Soccer Club
WFSC 07-08 BoysWest Florida Soccer Club

Under 16 Girls First Division

TeamClub
GBFA BREAKERS '05/'06 GirlsGulf Breeze Futbol Academy
RAD 05G SELECT IReal Athletic Development FC
Roswell Santos G06 RedRoswell SC Santos
TSC Murfreesboro Premier 06GTennessee Soccer Club (TN)

Under 16 Boys First Division

TeamClub
BaysideDynamo 05/06 Boy CompetitiveBayside Dynamo FC
Florida Elite Tallahassee 05B EliteTTHFC - Florida Elite Tallahassee
MOBA 06MOBA Soccer Academy
RAD FC 05 BoysReal Athletic Development FC
Triangle 06 RADFCReal Athletic Development FC
WFSC 05-06 High School BoysWest Florida Soccer Club
© 2021 SincSports   |   Privacy Policy