Teams by Division

Under 12 Girls A

TeamRequest
Attack 08 BlackUnder 12 Girls Div II Group A
Attack 08 Black IIUnder 12 Girls Div II Group A
Auburn Thunder 08 GirlsUnder 12 Girls Div II Group A
Huntsville FC Girls 08 CourageUnder 12 Girls Div II Group A
USC 08G BlackUnder 12 Girls Div II Group A

Under 12 Girls C

TeamRequest
BUSA 08 Premier GirlsUnder 12 Girls Div II Group B
AL Rush Ladies 08 Premier BlackUnder 12 Girls Div II Group C
Attack 08 Black IIIUnder 12 Girls Div II Group C
AYSO United G2008 RedUnder 12 Girls Div II Group C
CCS 08 Girls BlueUnder 12 Girls Div II Group C
RCUSC DEC 08GUnder 12 Girls Div II Group C
Trussville United Blaze 08 RedUnder 12 Girls Div II Group C
USC 08G BlueUnder 12 Girls Div II Group C

Under 12 Girls D

TeamRequest
AL Rush Ladies 08 Premier BlueUnder 12 Girls Div II Group D
Attack 08 WhiteUnder 12 Girls Div II Group D
AYSO United G2008 BlueUnder 12 Girls Div II Group D
Blaze 09Under 12 Girls Div II Group D
BUSA 08 Alabaster GirlsUnder 12 Girls Div II Group D
BUSA 08 SELECT GirlsUnder 12 Girls Div II Group D
Huntsville FC Girls 08 DashUnder 12 Girls Div II Group D
Lady Fusion Oxford 08Under 12 Girls Div II Group D
Marshall United FCUnder 12 Girls Div II Group D
SSC 08GUnder 12 Girls Div II Group D
TUSC 08 GirlsUnder 12 Girls Div II Group D

Under 12 Boys A

TeamRequest
Auburn Thunder 08 Boys BlueUnder 12 Boys Div II Group A
Briarwood Ambassadors Gold 08Under 12 Boys Div II Group A
Ccs 08 Boys BlueUnder 12 Boys Div II Group A
Hoover Phantoms Blue 08Under 12 Boys Div II Group A
Huntsville FC Boys 08 BarcelonaUnder 12 Boys Div II Group A
Steamers 08 BlackUnder 12 Boys Div II Group A
Steamers 08 Black IIUnder 12 Boys Div II Group A
USC Mike Latty Soccer Academy 08B PremierUnder 12 Boys Div II Group A

Under 12 Boys B

TeamRequest
BUSA 08 Alabaster BoysUnder 12 Boys Div II Group B
BUSA 08 Premier BoysUnder 12 Boys Div II Group B
DC Inferno 08 Boys BlackUnder 12 Boys Div II Group B
Homewood Patriots 08Under 12 Boys Div II Group B
Phantoms 2008 whiteUnder 12 Boys Div II Group B
Trussville United Fire 08 RedUnder 12 Boys Div II Group B
TUSC 08 BoysUnder 12 Boys Div II Group B
United USC 08 Boys EliteUnder 12 Boys Div II Group B

Under 12 Boys C

TeamRequest
Auburn Thunder 08 Boys WhiteUnder 12 Boys Div II Group C
AYSO United B2008 RedUnder 12 Boys Div II Group C
Briarwood Ambassadors Blue 08Under 12 Boys Div II Group C
Huntsville FC Boys 08 ChelseaUnder 12 Boys Div II Group C
Steamers 08 Black IIIUnder 12 Boys Div II Group C
Trussville United Fire 08 WhiteUnder 12 Boys Div II Group C
TUSC Boys 08 RedUnder 12 Boys Div II Group C
USC 08 Boys WhiteUnder 12 Boys Div II Group C

Under 12 Boys D

TeamRequest
AL Rush 08 PremierUnder 12 Boys Div II Group D
AYSO United B2008 BlueUnder 12 Boys Div II Group D
BUSA 08 Premier Alabaster BoysUnder 12 Boys Div II Group D
BUSA 08 Select BoysUnder 12 Boys Div II Group D
CCS 08 Boys WhiteUnder 12 Boys Div II Group D
Fire 09 RedUnder 12 Boys Div II Group D
Homewood Red 08Under 12 Boys Div II Group D
Opelika Crush '08 BoysUnder 12 Boys Div II Group D
RCUSC HAR 08BUnder 12 Boys Div II Group D
Steamers 08 WhiteUnder 12 Boys Div II Group D
USC 08B SelectUnder 12 Boys Div II Group D

Under 13 Girls A

TeamRequest
Attack 07 Black IIUnder 13 Girls Div II Group A
GCRFC 07 Girls BLUEUnder 13 Girls Div II Group A
Lady Fusion 07Under 13 Girls Div II Group A
Mobile United FC 07 D2 GirlsUnder 13 Girls Div II Group A
RCUSC HSV 07GUnder 13 Girls Div II Group A

Under 13 Girls B

TeamRequest
AYSO United G2007Under 13 Girls Div II Group B
Briarwood 07 Girls BlueUnder 13 Girls Div II Group B
BUSA 07 Alabaster GirlsUnder 13 Girls Div II Group B
Homewood Freedom 07 GirlsUnder 13 Girls Div II Group B
Lady Phantoms 2007 BLUEUnder 13 Girls Div II Group B
Opelika Crush '07 GirlsUnder 13 Girls Div II Group B
USC/MLSA 07GUnder 13 Girls Div II Group B

Under 13 Boys A

TeamRequest
Alabaster CSC Warriors 07Under 13 Boys Div II Group A
Auburn Thunder 07 BoysUnder 13 Boys Div II Group A
GCRFC 07 BoysUnder 13 Boys Div II Group A
Mobile United FC 07 D2 BoysUnder 13 Boys Div II Group A
TUSC Fire 07B RedUnder 13 Boys Div II Group A
USC 07 Boys EliteUnder 13 Boys Div II Group A

Under 13 Boys B

TeamRequest
AL Rush 07 PermierUnder 13 Boys Div II Group B
Alex City Futbol Club 07Under 13 Boys Div II Group B
AYSO United B2007Under 13 Boys Div II Group B
BSC Ambassadors Blue 07Under 13 Boys Div II Group B
BUSA 07 Premier BoysUnder 13 Boys Div II Group B
Busa 07 Select BoysUnder 13 Boys Div II Group B
CUSC 07/08 BoysUnder 13 Boys Div II Group B
Express Boys 13UUnder 13 Boys Div II Group B
GCRFC 07 Boys BlueUnder 13 Boys Div II Group B
Homewood Eagles 07 BoysUnder 13 Boys Div II Group B
Phantoms 2007 whiteUnder 13 Boys Div II Group B
Steamers 07 Black IIUnder 13 Boys Div II Group B
TUSC 07 BoysUnder 13 Boys Div II Group B

Under 14 Girls B

TeamRequest
Attack 06 WhiteUnder 14 Girls Div II Group B
AYSO United G2006Under 14 Girls Div II Group B
Homewood SC Freedom 06 GirlsUnder 14 Girls Div II Group B
Lady Fusion 06Under 14 Girls Div II Group B
RCUSC DEC 06GUnder 14 Girls Div II Group B
SSC06GUnder 14 Girls Div II Group B
TUSC 06 GirlsUnder 14 Girls Div II Group B

Under 14 Boys A

TeamRequest
AL Rush 06 PremierUnder 14 Boys Div II Group A
Auburn Thunder 2006 BoysUnder 14 Boys Div II Group A
BUSA 06 Premier BoysUnder 14 Boys Div II Group A
DC Inferno 06 Boys BlackUnder 14 Boys Div II Group A
Homewood Freedom 06BUnder 14 Boys Div II Group A

Under 14 Boys B

TeamRequest
BUSA 06 SouthUnder 14 Boys Div II Group B
GCRFC 06 Boys BlueUnder 14 Boys Div II Group B
Huntsville FC Boys 06 MadisonUnder 14 Boys Div II Group B
Mobile United FC 06 D2 BoysUnder 14 Boys Div II Group B
Phantoms 2006 whiteUnder 14 Boys Div II Group B
Prattville United Boys 06Under 14 Boys Div II Group B
SSC 06 BoysUnder 14 Boys Div II Group B
Steamers 06 Black IIIUnder 14 Boys Div II Group B

Under 14 Boys C

TeamRequest
AYSO United B2006Under 14 Boys Div II Group C
BUSA 06 Alabaster BoysUnder 14 Boys Div II Group C
CCS 06 B GrandviewUnder 14 Boys Div II Group C
CCS 06 Boys PremierUnder 14 Boys Div II Group C
Opelika Crush '06 BoysUnder 14 Boys Div II Group C
TUSC 06 BoysUnder 14 Boys Div II Group C
USC 06 Boys EliteUnder 14 Boys Div II Group C

Under 15 Girls A

TeamRequest
Auburn Thunder 05/06 GirlsUnder 15 Girls Div II Group A
CI NASA Strikers 05 BlackUnder 15 Girls Div II Group A
Lady Fusion 05Under 15 Girls Div II Group A
USC 05/06 EliteUnder 15 Girls Div II Group A

Under 15 Girls B

TeamRequest
Attack 05 WhiteUnder 15 Girls Div II Group B
BSC Lady Ambassadors 05 BlueUnder 15 Girls Div II Group B
BUSA 05 Alabaster GirlsUnder 15 Girls Div II Group B
BUSA 05 Premier GirlsUnder 15 Girls Div II Group B
GCRFC 05 Girls BlueUnder 15 Girls Div II Group B
Opelika Crush '05 GirlsUnder 15 Girls Div II Group B
SSC05GUnder 15 Girls Div II Group B

Under 15 Boys A

TeamRequest
Alabama Rush 05 BoysUnder 15 Boys Div II Group A
AYSO United B2005 RedUnder 15 Boys Div II Group A
EAU 05Under 15 Boys Div II Group A
GCRFC 05 Boys BlueUnder 15 Boys Div II Group A
Homewood Freedom 05BUnder 15 Boys Div II Group A
Steamers 05 Black IIUnder 15 Boys Div II Group A
TUSC Fire 05B RedUnder 15 Boys Div II Group A

Under 15 Boys B

TeamRequest
AYSO United B2005 BlueUnder 15 Boys Div II Group B
Bham City FC 05Under 15 Boys Div II Group B
BSC Ambassadors 05B BlueUnder 15 Boys Div II Group B
BUSA 05 Alabaster BoysUnder 15 Boys Div II Group B
BUSA 05 PREMIER BOYSUnder 15 Boys Div II Group B
GCRFC 05 Boys Blue 2Under 15 Boys Div II Group B
Homewood Eagles 05BUnder 15 Boys Div II Group B
Huntsville FC Boys 05 MaroonUnder 15 Boys Div II Group B
Mobile United FC 05 D2 BoysUnder 15 Boys Div II Group B
Opelika Crush '05 BoysUnder 15 Boys Div II Group B
Phantoms 2005 BlueUnder 15 Boys Div II Group B
RCUSC DEC 05BUnder 15 Boys Div II Group B
TUSC 05 BoysUnder 15 Boys Div II Group B

Under 16 Girls A

TeamRequest
AL Rush Ladies 03 EliteUnder 16 Girls Div II Group A
AL Rush Ladies 04 PremierUnder 16 Girls Div II Group A
Blaze 04Under 16 Girls Div II Group A
CCS 04 G PremierUnder 16 Girls Div II Group A
Lady Fusion 04Under 16 Girls Div II Group A

Under 16 Girls B

TeamRequest
Alabaster CSC Blaze 04Under 16 Girls Div II Group B
Mobile United FC 04 D2 GirlsUnder 16 Girls Div II Group B
Opelika Crush '04 GirlsUnder 16 Girls Div II Group B
SSC04GUnder 16 Girls Div II Group B

Under 16 Boys A

TeamRequest
CCS 04 B PremierUnder 15 Boys Div II Group A
Alabama Rush 04 BoysUnder 16 Boys Div II Group A
Auburn Thunder 04 BoysUnder 16 Boys Div II Group A
Briarwood SC Ambassadors Gold 04Under 16 Boys Div II Group A
BUSA 04 Premier Alabaster BoysUnder 16 Boys Div II Group A
GCRFC 04 Boys BLUEUnder 16 Boys Div II Group A
Homewood Freedom 04BUnder 16 Boys Div II Group A
Mobile United FC 04 D2 BoysUnder 16 Boys Div II Group A
Phantoms 2004 BlueUnder 16 Boys Div II Group A
RCUSC DEC 04BUnder 16 Boys Div II Group A

Under 16 Boys B

TeamRequest
AYSO United B2004 BlueUnder 16 Boys Div II Group B
BUSA 04 Alabaster BoysUnder 16 Boys Div II Group B
CI Huntsville Knights-Squires 04Under 16 Boys Div II Group B
DC Inferno 04 Boys BlackUnder 16 Boys Div II Group B
Homewood Eagles 04BUnder 16 Boys Div II Group B
Huntsville FC Boys 04 MaroonUnder 16 Boys Div II Group B
Opelika Crush '04 BoysUnder 16 Boys Div II Group B
Prattville United Boys 04Under 16 Boys Div II Group B
Shoals 04 BoysUnder 16 Boys Div II Group B
TUSC 04 BoysUnder 16 Boys Div II Group B

Under 17 Girls A

TeamRequest
GCRFC 03 Girls BLUEUnder 17 Girls Div II Group A
Opelika Crush '03 GirlsUnder 17 Girls Div II Group A
Prattville United 03 GirlsUnder 17 Girls Div II Group A
RCUSC DEC 03GUnder 17 Girls Div II Group A
United Usc 03 Girls EliteUnder 17 Girls Div II Group A

Under 17 Girls B

TeamRequest
BUSA 03 Alabaster GirlsUnder 17 Girls Div II Group B
BUSA 03G PremierUnder 17 Girls Div II Group B
Homewood Freedom 03GUnder 17 Girls Div II Group B
TUSC 03 GirlsUnder 17 Girls Div II Group B

Under 17 Boys A

TeamRequest
Alabama Rush 03Under 17 Boys Div II Group A
Alabaster CSC Fire 03Under 17 Boys Div II Group A
AYSO United B2003 RedUnder 17 Boys Div II Group A
Bham City FC 03Under 17 Boys Div II Group A
EAU 03Under 17 Boys Div II Group A
GCRFC 03 Boys BlueUnder 17 Boys Div II Group A
Mobile United FC 03 D2 BoysUnder 17 Boys Div II Group A
Shoals 03 BoysUnder 17 Boys Div II Group A
TUSC Fire 03BUnder 17 Boys Div II Group A

Under 18 Girls A

TeamRequest
BUSA '02 Premiere GirlsUnder 18 Girls Div II Group A
Attack 02 WhiteUnder 18 Girls Div II Group A
ESSC '02 GirlsUnder 18 Girls Div II Group A
RCUSC DEC 02GUnder 18 Girls Div II Group A
Trussville Blaze 02Under 18 Girls Div II Group A

Under 18 Boys A

TeamRequest
AYSO United B2002 BlueUnder 18 Boys Div II Group B
Briarwood Boys Blue 03Under 18 Boys Div II Group B
BUSA 02 South BoysUnder 18 Boys Div II Group B
CI Monrovia Blast 02BUnder 18 Boys Div II Group B
GCRFC 02 Boys BlueUnder 18 Boys Div II Group B
Prattville United Boys 02Under 18 Boys Div II Group B
Steamers 03 WhiteUnder 18 Boys Div II Group B
TUSC 02 BoysUnder 18 Boys Div II Group B
Wetumpka United SC 02Under 18 Boys Div II Group B

Under 19 Girls A

TeamRequest
Attack 01 WhiteUnder 19 Girls Div II Group A
Auburn Thunder 2001/2002 GirlsUnder 19 Girls Div II Group A
Briarwood Girls Gold 01Under 19 Girls Div II Group A
Lady Fusion 01Under 19 Girls Div II Group A
Mobile United FC 01 D2 GirlsUnder 19 Girls Div II Group A
Opelika Crush '01 GirlsUnder 19 Girls Div II Group A

Under 19 Girls B

TeamRequest
BUSA 01 Alabaster GirlsUnder 19 Girls Div II Group B
CCS 01 G PremierUnder 19 Girls Div II Group B
GCRFC 01 Girls BlueUnder 19 Girls Div II Group B
Huntsville FC Girls 01 MaroonUnder 19 Girls Div II Group B

Under 19 Boys A

TeamRequest
Alabaster CSC Fire 01Under 19 Boys Div II Group A
Fire 01Under 19 Boys Div II Group A
Marshall United FCUnder 19 Boys Div II Group A
Mobile United FC 02 D2 BoysUnder 19 Boys Div II Group A
Opelika Crush '01 College PrepUnder 19 Boys Div II Group A
Opelika Crush '02 BoysUnder 19 Boys Div II Group A
RCUSC DEC 01BUnder 19 Boys Div II Group A
Shoals 01 BoysUnder 19 Boys Div II Group A
SSC02Under 19 Boys Div II Group A

Under 19 Boys B

TeamRequest
BUSA 01/02 Boys SouthUnder 18 Boys Div II Group B
CI Huntsville Knights 01BUnder 19 Boys Div II Group B
Homewood Eagles 01BUnder 19 Boys Div II Group B
Huntsville FC Boys 01 MaroonUnder 19 Boys Div II Group B
Mobile United FC 01 D2 BoysUnder 19 Boys Div II Group B
Opelika Crush '01 Boys BlackUnder 19 Boys Div II Group B
TUSC 01 BoysUnder 19 Boys Div II Group B
© 2019 SincSports   |   Privacy Policy