LOGIN
2010 Florida United Girls Soccer Association

Division        

 

This is not an official list of teams participating in the tournament. This list includes teams indicating their plan to participate via Sports In College.


XMainScheduleX
Under 9 Girls scheduleUnder 9 Girls
Royal Palm Beach StrikersFL
Sunrise Sting 0001 BlackFL
Under 10 Girls scheduleUnder 10 Girls
Miami PremierFL
MPS 011FL
Team Boca GU10 Navy 1FL
Under 10 Girls scheduleUnder 10 Girls
Cooper City Cobras SelectFL
Miami Lakes 00/01 VelezFL
Miramar StrikersFL
U11 Women scheduleU11 Women
WEST PINES UNITED FC UNITED ZAYASFL
Fort Lauderdale SelectFL
Fort Lauderdale Select 98/99FL
Miami Lakes SC 99/00FL
Miramar Strikers NAVYFL
South Dade United ThunderFL
Weston FC PremierFL
Under 11 Girls scheduleUnder 11 Girls
Cooper City Cobras Select 98/99FL
Miami Shores FCFL
Pinecrest Premier 98/99-G WhiteFL
West pines United Gold TeamFL
Under 12 Girls scheduleUnder 12 Girls
Boynton Beach KnightsFL
Coral Springs RenegadesFL
Fort Lauderdale Select 97/98FL
ICSA Team AmericaFL
Mako SharksFL
Palm Beach Soccer Academy NomadsFL
Palm Beach United 97/98 BlackFL
Pinecrest PremierFL
Plantation Eagles 97 CopaFL
South KendallFL
Team Boca 97/98 WhiteFL
West Pines United FC U17G BLACKFL
Weston FC - SwooshFL
Weston FC Premier BlackFL
weston Fury SC girls U-11FL
Divison 2 scheduleDivison 2
Boynton Beach KnightsFL
Miami PremierFL
Naples SharksFL
Nomads RedFL
Divison 2 scheduleDivison 2
Palm Beach KicksFL
Royal Palm Beach Strikers BlackFL
South Miami United WhiteFL
Tropical SoccerFL
Division 1 scheduleDivision 1
Cape Coral Cyclones BlueFL
Coral Springs RenegadesFL
Delray Beach Hot ShotsFL
LC StrikersFL
Miami Lakes 96/97FL
Palm Beach United 96/97FL
Pinecrest Premier 96/97-G WHITEFL
Royal Palm Beach Strikers WhiteFL
Under 14 Girls scheduleUnder 14 Girls
SAA Real MadridFL
Under 15 Girls scheduleUnder 15 Girls
AC Delray 95/96 RedhotsFL
Kendall SC BlueFL
Lee County Strikers 95 GirlsFL
Pinecrest Premier 95/96-G WHITEFL
South KendallFL
WESTON 95/96 PREMIER BLUEFL

T T T